Zabiegi na obwisłą skórę po odchudzaniu

Kiedy pracuje się nad utratą masy ciała, każdy marzy o mocniejszym, stonowanym ciele. Chodzi również o to, aby nie pozostał nadmiar skóry po odchudzaniu. Ale jest to realna możliwość, zwiotczała skóra może powodować problemy zdrowotne i zły wizerunek własny.

To frustrujące dla osoby odchudzającej się, która włożyła całą tę ciężką pracę i zaangażowanie w swoją podróż w odchudzanie, a nowe ciało to przede wszystkim obwisła skóra, która nie odzwierciedla tego wysiłku. Często osoby te czują, że ich dodatkowa obwisła skóra na brzuchu wisi na nich tak samo, jak ich stare ubrania przed utratą wagi, ale nie mogą tego zdjąć. Ale nie chodzi tylko o wygląd. Może powodować wysypki, infekcje i ból pleców. Dodatkowo może powstrzymać ludzi od aktywności fizycznej i społecznej.

Zabiegi na ujędrnianie skóry

Obwisła skóra po odchudzaniu Laser Palomar Emerge

Emerge zapewnia nieablacyjną rewitalizację skóry z krótkim czasem rekonwalescencji. Jest to specjalnie zaprojektowany laser do przebudowy struktur skóry dzięki czemu skóra po odchudzaniu kurczy się i staje się jędrniejsza. Emerge wykorzystuje technologię lasera diodowego, wykorzystując zasady frakcyjnej fototermolizy.

Impulsy dostarczane są w postaci szeregu mikrowiązek światła tworzących kolumny koagulacji w naskórku i skórze właściwej, pozostawiają nietknięte otaczające tkanki a zwiotczała skóra staje się elastyczna i gładka. Naturalny proces uzdrawiania organizmu odbudowuje potraktowaną laserem tkankę nowym kolagenem i elastyną, stanowiącą budulec młodzieńczo wyglądającej skóry. Włókna kolagenowe i elastyczne odbudowują się, dzięki czemu obwisła skóra po odchudzaniu staje się jędrniejsza i gęstsza.

Kompaktowy rozmiar, intuicyjny interfejs użytkownika i niestandardowe elementy sterujące Emerge zostały zaprojektowane z myślą o szybkich, łatwych i bezpiecznych zabiegach. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem na taki problem wizualny ja obwisła skóra na brzuchu również wiotka skóra na udach i pośladkach zostanie uelastyczniona i ulegnie poprawie jej struktura.

Nadmiar skóry po odchudzaniu – Pollogen Legend

Pollogen opracował bezpieczne i skuteczne technologie, które mogą przywrócić skórze elastyczność i jędrność. Korzystanie z energii o częstotliwości radiowej Pollogenu powoduje ogrzewanie skóry i dochodzi do kurczenia się włókien kolagenowych, które są kluczowymi elementami struktury skóry, zapewniając natychmiastowe rezultaty skurczu skóry i ujędrnianie skóry.

Równolegle, proces ogrzewania powoduje, że komórki fibroblastów, które są komórkami odpowiedzialnymi za produkcję kolagenu, wytwarzają nowy kolagen. Powoduje to przywrócenie elastyczności i jędrności oraz długotrwałe napięcie, którego potrzebuje skóra po odchudzaniu.

Zabiegi na obwisłą skórę po odchudzaniu
5 (100%) 1 głosów/y

5 Responses to Zabiegi na obwisłą skórę po odchudzaniu

  1. Asia pisze:

    Ja na obwisłą skórę skorzystałam z zabiegu laserowego palomar i mogę polecić ten zabieg.

  2. Paulina pisze:

    Ja bardzo wstydziłam się mojej obwisłej skóry na brzuchu, w walce z tym pomógł mi zabieg laserowy.

  3. Justyna pisze:

    Słyszałam, że najlepszym sposobem na pozbycie się obwisłej skóry jest zabieg laserowy, ale czy jest bezpieczny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

93 − = 91