Wygrać walkę z boczkami

duże boczki

Boczki są jednym z najmniej akceptowanych elementów ciała, zwłaszcza u kobiet. Żadna z pań nie lubi, kiedy fałdki tłuszczu „wylewają się” ze spodni. A winne temu są właśnie boczki. Czasami nawet bardzo rygorystyczna dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Co zatem robić w takiej sytuacji? Jak zgubić boczki i poczuć się lepiej?

Jak pozbyć się boczków?

Każda z pań zadaje sobie to pytanie jak pozbyć się boczków co najmniej kilka razy w roku, zwłaszcza wtedy, kiedy zbliżają się wakacje i można pokazać trochę ciała. Najczęściej odpowiedzi na to pytanie szuka się w internecie, gdzie znajduje się mnóstwo porad dotyczących diety oraz ćwiczeń. Ale jak już zostało wspomniane, bardzo często nie daje to oczekiwanych rezultatów. Co zatem zrobić? Jak zrzucić boczki? Czy są jeszcze jakieś inne sposoby na pozbycie się boczków?
Jak zgubić boczki?

Okazuje się, że istnieją zaawansowane metody medycyny estetycznej, które pozwalają pożegnać się z boczkami szybko i skutecznie. Do najpopularniejszych z nich należą:

 • człowiek trzyma swój tłuszcz na boczkachZabieg Ultraformer III -HIFU
 • Kriolipoliza Clatuu
 • Venus Legacy
 • Karboksyterapia Reology 2
 • Maximus
 • Icoone
 • Endermologia LPG

Jeśli więc i Ty zastanawiasz się, jak zgubić brzuch i boczki, powinnaś pomyśleć nad wyborem któregoś z tych zabiegów.

Dodatkowe informacje na temat pozbywania się boczków znajdziesz tutaj: http://drkomorowska.pl/arts/jak-pozbyc-sie-boczkow/

Jak zgubić boczki i brzuch – zabiegi

Jak zgubić brzuch i boczki z pomocą specjalistycznego zabiegu? Każda z wymienionych metod jest inna, ma określone plusy i minusy. Poznajmy ich najważniejsze cechy.

Ultraformer III -HIFU, czyli jak zrzucić boczki najszybciej?

Największym plusem tej metody jest to, że efekt jest widoczny już po jednym zabiegu. Dla wzmocnienia efektu można ich jednak wykonać więcej. W metodzie tej stosuje się zogniskowana falę ultradźwiękową, a dzięki podgrzaniu tkanek skóry wytapiany jest z nich tłuszcz. Warto podkreślić, że zabieg jest całkowicie bezbolesny. Zdaniem kosmetologa:

„różnicę widać spektakularną, już po jednym zabiegu, a efekty utrzymują się do dwóch lat i po dwóch latach można zabieg oczywiście powtórzyć”.

Kriolipoliza Clatuu

W tej metodzie tkanka tłuszczowa jest wymrażana, efekty są widoczne już po trzech pierwszych zabiegach.

Venus Legacy

Jest to metoda składająca się tak naprawdę z czterech technologii – multipolarnej fali radiowej, impulsowego pola magnetycznego, technologii VariPulse oraz Real Time Thermal Feedback.

Karboksyterapia Reology 2

W metodzie tej pod skórę wstrzykiwany jest medyczny dwutlenek węgla, dzięki czemu tkanka tłuszczowa zostaje rozbita. Aby efekt był widoczny i trwały, potrzebna jest większa liczba zabiegów.

Maximus

W zabiegu tym wykorzystuje się fale radiowe oraz dynamiczną aktywację mięśni. Oprócz zmniejszenia boczków można liczyć na redukcję cellulitu i wygładzenie skóry.

Icoone

Polega na masażu podciśnieniowym za pomocą specjalnie skonstruowanych rolek. Efekty są widoczne po dziesięciu takich masażach.

Endermologia LPG

Polega na lipomasażu wykonanym za pomocą specjalnej głowicy ROLL, podobnie jak poprzednio, potrzebne jest minimum 10 zabiegów.

Jak widać odpowiedzi na pytanie jak pozbyć się boczków może być mnóstwo.

Ćwiczenia na boczki – nieskuteczne?

Nie należy oczywiście sądzić, że ćwiczenia na boczki są całkowicie nieskuteczne. W połączeniu ze zdrowa dietą na pewno również pomogą w uzyskaniu wymarzonej figury. Jednak dzięki zabiegom medycyny estetycznej efekt będzie lepszy i uda się go osiągnąć zdecydowanie szybciej. Ale każdy sam musi zdecydować, jak pozbyć się boczków i jaka metoda będzie najlepsza.

Wygrać walkę z boczkami
5 (100%) 27 głosów/y

7 Responses to Wygrać walkę z boczkami

 1. Tokola pisze:

  Już nie wiem jakie ćwiczenia na boczki wykonywać… Próbowałam absolutnie wszystkich i cały czas ze mną są… ;(

  • tenuzia pisze:

   To może właśnie jeżeli nie wiesz już jak pozbyć się boczków to może właśnie wybierz się na taki zabieg? Ciekawe ile to kosztuje…

  • rothma77 pisze:

   No wbrew pozorom takie zabiegi nie są aż takie drogie. Venus Legacy na zrzucanie boczków nadaje się idealnie. Ale najlepiej pójść na konsultacje nim się wybierze zabieg 🙂

 2. velgut pisze:

  No jasne jasne, ludzie męczą się z tym jak zgubić boczki i nagle można rzucić wszystko i iść na jakiś zabieg? Kpina!

  • Roksana pisze:

   Tu nie chodzi o to, by porzucać ćwiczenia na boczki, bo jeżeli ktoś chce utrzymać efekt to nadal trzeba ćwiczyć.

  • famfa3 pisze:

   Ludzie często rozkminiają jak pozbyć się boczków i przez różnego rodzaju uwarunkowania nie mogą tego dokonać. Otyłość to zazwyczaj bardziej złożony problem niż żarcie i nieruszanie się.

 3. meduza99 pisze:

  Świetnie, że istnieją teraz takie nowe zabiegi, które pomagają ludziom z tym jak zrzucić brzuch i boczki. Świetna sprawa, medycyna idzie do przodu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

83 − = 73