Trwały lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela

bezinwazyjny lifting całego ciał

Owal twarzy opadł, pojawił się drugi podbródek, skóra twarzy i ciała jest mało elastyczna, gubi gładkość i aksamitność, pojawiają się zmarszczki i bruzdy, zarówno w obrębie twarzy, jak i innych części ciała. W takich sytuacjach wiele kobiet zaczyna zastanawiać się nad operacją plastyczną chcąc przedłużyć młodość i odzyskać ładny wygląd. Okazuje się, że wcale nie potrzeba od razu skalpela, by ujędrnić, uelastycznić skórę ciała, pozbyć się głębokich zmarszczek i odzyskać ładny wygląd, ale również dobre samopoczucie i nastrój. Nie od dziś wiadomo, że fajny i młody wygląd sprawia, iż mamy wyższą samoocenę i jesteśmy pewni siebie. Świetnym i polecanym przez kosmetologów jest rozwiązanie w postaci zabiegu liftingowego przy pomocy urządzenia o nazwie Ultraformer III HIFU.

Zasada działania zabiegu Ultraformer III HIFU

Zabieg jest bezbolesny,jest to lifting twarzy bez skalpela, co jest warunkiem skorzystania z niego przez wiele kobiet, zwłaszcza takich, których poziom bólu jest stosunkowo niski. Jest to również metoda, do której nie ma potrzeby się szczególnie przygotowywać, można ją stosować w dowolnej porze roku i właściwie tuż po zabiegu można powrócić do wykonywania czynności służbowych czy prywatnych. Wykonywać go można na twarzy jako lifting twarzy lub można zdecydować się na lifting ciała.

Zapraszamy również do odwiedzenia https://stopnadwadze.pl/polecane/zabieg-hifu/

Zabieg polega na przykładaniu specjalnej głowicy emitującej fale ultradźwiękowe, które przenikają wgłąb skóry do głębiej położonych komórek, obkurczają je i sprawiają, że skóra staje się elastyczna, jędrna i pobudzona do regeneracji. Długość fal jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klientki od 1,5mm do 9mm. Metoda HIFU początkowo stosowana była w terapii nowotworowej, potem dopiero została wykorzystana w medycynie estetycznej, fale docierając do komórek powodują mikrouszkodzenia, które stymulują produkcję włókien kolagenowych, a co za tym idzie intensywną odbudowę skóry.

Możliwe obszary poddawane zabiegowi

Jeśli chodzi o twarz zabiegowi poddaje się następujące części, stosujemy bezinwazyjny lifting twarzy na:

bezinwazyjny lifting twarzy

 • redukcję zmarszczek w okolicy oczu
 • redukcję zmarszczek na czole
 • uniesienie brwi
 • ujędrnianie twarzy
 • poprawę linii żuchwy
 • konturowanie twarzy
 • redukcję drugiego podbródka
 • redukcję zmarszczek na szyi.

 

 

 

Jeśli zaś rozważamy lifting ciała, to dostępne są zabiegi:

 • lifting klatki piersiowej, ramion, pach
 • ujędrnienie brzucha, ud, łydek i kostek
 • lifting pleców i bocznych storn brzucha, tak zwanych boczkówmiejsca poddawane liftingowi naciele

Efekty zabiegu

Owal twarzy opadł, pojawił się drugi podbródek, skóra twarzy i ciała jest mało elastyczna, gubi gładkość i aksamitność, pojawiają się zmarszczki i bruzdy. W takich sytuacjach wiele kobiet zaczyna zastanawiać się nad operacją plastyczną chcąc przedłużyć młodość i odzyskać ładny wygląd. Okazuje się, że wcale nie potrzeba od razu skalpela, by ujędrnić, uelastycznić skórę ciała, pozbyć się głębokich zmarszczek i odzyskać ładny wygląd, ale również dobre samopoczucie i nastrój.Świetnym i polecanym przez kosmet.

po zabieguefekty na ustach

 Przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazań do zabiegu jest stosunkowo niewiele, bo zabieg jest bezpieczny, nie mogą z niego korzystać: kobiety w ciąży, kobiety karmiące, chore na nowotwór, opryszka, stan zapalny w okolicy zabiegu.

Bezinwazyjny lifting twarzy stosowany już od kilku lat został uzupełniony o lifting określonych części ciała, które elementy należałoby poddać liftingowi jest to już indywidualna decyzja każdej klientki i tak naprawdę to co jej w sylwetce i twarzy najbardziej przeszkadza. Wszystkie te decyzje podejmowane są w trakcie konsultacji przed zabiegiem.

 

Artykuł napisany przy współpracy z portalem https://clinicadermatologica.pl

Trwały lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela
5 (100%) 6 głosów/y

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 83 = 88