Poznaj najlepsze zabiegi nawilżające na twarz

właściwe nawilzenie skóry

Nawilżenie skóry to podstawa jej pielęgnacji. Najczęstszy błąd, jaki popełniają kobiety to wiara w mit, że tłusta skóra nie potrzebuje nawilżenia tylko zmatowienia i usuwania nadmiaru sebum. To kompletnie nieprawda. Choć przesuszona skóra twarzy wymaga znacznie poważniejszego podejścia do tematu nawilżania, posiadaczki cery mieszanej, ze skłonnością do przetłuszczania, także powinny zwracać uwagę na ten aspekt. Najlepszym wyborem w rozwiązaniu problemów z szarą, suchą cerą są zabiegi nawilżające na twarz.

Usługi kosmetyczki – dlaczego warto z nich korzystać?

Na rynku dostępnych jest wiele produktów, których zadaniem jest przywrócenie skórze blasku. Jednak długotrwałe nawilżenie twarzy i regeneracja skóry są możliwe tylko dzięki profesjonalnym zabiegom, takim jak Dermapen i Mezopen, Geneo+, masaż twarzy czy ultradźwięki. Przykładowym miejscem oferującym zabiegi na nawilżanie twarzy jest chociażby Clinica Cosmetoogica. Dobrze wyszkolony kosmetolog wie, jak nawilżyć skórę twarzy, a efekty na pewno będą zadowalające, bo odpowiednio dobrane stanu cery.

Mezoterapia mikroigłowa, czyli Demapen i Mezopen

Mezoterapia przeprowadzona Demapenem lub Mezopenem jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią indywidualne podejście do klienta. Substancje, które wprowadzane są pod skórę, wybierane są na podstawie wcześniejszego wywiadu i oceny stanu cery. Regeneracja skóry twarzy i działanie nawilżające to coś, co z pewnością zagwarantuje ten zabieg.

Same plusy Geneo+

Ten zabieg z pewnością przypadnie do gustu wszystkim niecierpliwym osobom, gdyż efekty są praktycznie natychmiastowe. Twarz po takim zabiegu nie jest podrażniona ani zaczerwieniona, jest więc to dobra opcja dla wszystkich zabieganych. Od razu po wyjściu z gabinetu można cieszyć się promiennym wyglądem, rozświetleniem i nawilżeniem. Stan cery znacznie się poprawia. Zabieg Geneo+ w wersji NeoRevive to doskonałe połączenie nawilżenia i regeneracji.

Jak działają ultradźwięki?

Jak nawilżyć twarz za pomocą ultradźwięków? To świetna, nieinwazyjna metoda – podczas zabiegu na skórę aplikowana jest specjalna substancja ze składnikami aktywnymi, które pod wpływem oddziałujących na nie ultradźwięków wnikają w głąb skóry. Dzięki ultradźwiękom skóra także staje się nawilżona i pełna blasku.

Masaże twarzy a nawilżenie

Masaż to najpopularniejszy zabieg nawilżający na twarz. Z jego pomocą na skórze rozprowadza się krem, maseczkę bądź serum i poprzez jej wklepywanie i wmasowywanie, docierając do kolejnych warstw skóry, osiąga się pożądany efekt. Suche skórki i przesuszone obszary nie są widoczne, krążenie w obrębie twarzy zostaje pobudzone, a cera przestaje być szara i zmęczona. To idealny sposób na zrelaksowanie i regenerację.

Poznaj najlepsze zabiegi nawilżające na twarz
5 (100%) 37 głosów/y

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 51 = 59