Powiększanie ust – hit ostatnich lat

Usta po wypełnieniu

Powiększanie ust kwasem hialuronowym bije rekordy popularności, stając się jednym z najczęściej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej w ostatnich latach. Zabiegi kwasem hialuronowym posiadają szereg właściwości, dzięki czemu używane są one m.in. w celu wyrównania proporcji ust – zniwelowania asymetrii pomiędzy wargami, nawilżenia ust, poprawienia napięcia skóry na ustach czy po prostu powiększenia i uwydatnienia ust.


Wypełnianie ust jest najbardziej popularnym zabiegiem medycyny estetycznej do którego wykorzystuje się kwas hialuronowy. Pomimo, iż tak naprawdę jest to zabieg modelowania ust i taka jest jego poprawna nazwa to większość kobiet decyduje się na niego ze względu na możliwość powiększenia ust. Powiększanie ust jest idealnym rozwiązaniem gdy naturalne usta są asymetryczne, wąskie lub nieproporcjonalnie małe w stosunku do reszty twarzy.

Zabieg ust – dla kogo?

Zastrzyki z kwasu hialuronowego są dobrym rozwiązaniem także dla odmłodzenia starzejących się ust. W wyniku starzenia skóra na ustach staje się mniej napięta, kąciki ust opadają, pojawiają się w ich obrębie zmarszczki a czerwień wargowa zaczyna zanikać. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w usta nawilża je, wypełnia i przywraca młodszy, bardziej zmysłowy wygląd. O wrażeniach z zabiegu możesz poczytać na blogu https://shinysyl.com/pl/powiekszanie-ust-efekt-przed-i-po-cena-fakty-i-mity/

Powiększanie ust nie wymaga specjalnych przygotowań do zabiegu. Trzy dni przed datą zabiegu nie należy przyjmować przeciwzapalnych leków oraz aspiryny. W dniu w którym wybieramy się na zabieg należy unikać nadmiernego nagrzewania organizmu i zrezygnować z solarium, sauny, nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne oraz wzmożonego wysiłku fizycznego. Przed samym zabiegiem należy dokładnie zmyć makijaż z ust.

Powiększanie ust – jak wygląda zabieg ?

Przed zabiegiem mającym na celu powiększanie ust osoba przeprowadzająca zabieg, najlepiej gdyby był to lekarz, zadaje klientce kilka pytań dotyczących alergii, przyjmowanych leków oraz przebytych osób. Następnie podczas konsultacji lekarz omawia z klientką pożądany efekt zabiegu – oczekiwany kształt ust, czy ma być naturalne powiększanie ust czy może pacjentce zależy na nieco bardziej wyrazistym efekcie. Samo powiększanie ust  trwa około 30 minut. Przed zabiegiem podawane jest znieczulenie miejscowe w postaci kremu lub silniejsze znieczulenie przewodowo-dentystyczne. Niektóre preparaty z kwasem hialuronowym zawierają w swoim składzie lidokainę i nie wymagają podawania dodatkowego znieczulenia. Modelowanie ust kwasem hialuronowym odbywa się poprzez precyzyjne wprowadzanie preparatu w skórę właściwą ust za pomocą ampułko-strzykawki oraz cienkiej igły. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym kończy się krótkim masażem mającym na celu odpowiednie rozprowadzenie preparatu oraz nadanie ustom pożądanego kształtu. Wypełnienie ust utrzymuje się zazwyczaj od kilku miesięcy do nawet roku, później zabieg należy powtórzyć jeśli chcemy dalej cieszyć jego efektami. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym, jeśli będzie wykonany przez odpowiednią osobę, w odpowiednich warunkach i za pomocą odpowiedniego preparatu jest całkowicie bezpieczny. Dlatego jeśli zastanawiasz się jak powiększyć usta ta metoda jest najlepszym wyborem.

Powiększanie ust – hit ostatnich lat
5 (100%) 25 głosów/y

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + = 15