Pięć kroków do manicure klasycznego

Lubisz naturalny wygląd i szanujesz zdrowie swoich paznokci? A może masz delikatne paznokcie? Albo są już bardzo zniszczone różnorodnymi zabiegami i chcesz im dać chwilę wytchnienia? Szukasz czegoś co je wzmocni i zregeneruje? Mam dla Ciebie rozwiązanie tych wszystkich problemów. Manicure klasyczny, inaczej zwany biologicznym!

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny, inaczej manicure biologiczny, jest oparty na zdrowych i naturalnych składnikach bezpiecznych dla skóry wokół paznokci. To samo zdrowie dla Twoich paznokci. Jest wykonywany z dbałością o szczegóły – nie używa się tutaj niezdrowych dla płytki paznokcia metalowych narzędzi. W ruch idą narzędzia szklane lub drewniane. Płytka paznokcia jest bombardowana zdrowiem przez odpowiednie olejki, na przykład olejek migdałowy, które mają ją wzmocnić i zregenerować. Paznokcie naturalne, które były wcześniej atakowane ścieraniem płytki, na przykład przy zakładaniu sztucznych tipsów, mogą teraz odetchnąć i chłonąć to, co dla nich dobre. W manicure biologicznym kształt paznokci również dobiera się taki, aby najbardziej pasował naturalnemu pięknu kobiety.

Czy manicure biologiczny jest dla każdego?

Pomimo naturalności tego zabiegu, nie jest on przeznaczony dla każdego. Jest on co prawda całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Tymi przeszkodami są wszelkie choroby paznokci, takie jak: grzybice, drożdżyce, stany ropne, stany infekcyjne i alergiczne w obrębie dłoni i paznokci.

Pięć kroków do manicure klasycznego!

1. Szklanym pilniczkiem nadaj swoim paznokciom kształt.
2. Aby zmiękczyć skórki mocz przez 15 minut dłonie w ciepłej wodzie z olejkiem migdałowym.
3. Delikatnie odsuń skórki za pomocą drewnianego patyczka.
4. Wypoleruj paznokcie i nałóż na nie odżywkę lub bezbarwny lakier do paznokci.
5. Pomaluj paznokcie na wybrany kolor.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *