Co jeść na powiększenie biustu?

Najskuteczniejszym sposobem na powiększenie piersi jest oczywiście poddanie się operacji plastycznej, jednak taki zabieg wiąże się dosyć sporą ingerencją w struktury skóry i niestety efekty nie zawsze są takie, jakie być powinny, dlatego też lepiej znaleźć jakąś zdrowszą alternatywę np. w postaci diety. Oczywiście na spektakularne efekty nie ma co liczyć, jednak wprowadzając do menu określone produkty spożywcze, można w skuteczny sposób ujędrnić biust, dzięki czemu stanie się on pełniejszy i możliwe, że nawet powiększy się o jeden rozmiar. Jednak co jeść na powiększenie biustu i jak podnieść biust?

Soja, len i sezam

Wiele osób uważa, iż zajadanie się tłustymi i bardzo kalorycznymi potrawami oraz kupno kremu z drogerii na biust wpłynie na powiększenie piersi, jednak w rzeczywistości powiększeniu ulega głównie brzuch oraz uda a piersi wprawdzie stają się pełniejsze, jednak mogą bardzo szybko stać się obwisłe. Zamiast sięgać po wspomniane produkty lepiej wprowadzić do menu zdrowe produkty, które w swoim składzie zawierają roślinne hormony, czyli fitoestrogeny, które imitując kobiece estrogeny, mogą nieznacznie powiększyć biust. Z tego też względu w codziennym menu nie powinno zabraknąć soi, lnu oraz sezamu, czyli produktów, które w swoim składzie zawierają pewne ilości wspomnianych powyżej fitoestrogenów.

Zioła

Niektóre zioła takie jak np. kozieradka, koper włoski, czerwona koniczyna oraz szyszki chmielu od lat polecane są kobietom, które chciałyby nieznacznie, ale naturalnie powiększyć swój biust. Regularne spożycie tych produktów pomaga zwiększyć łaknienie, co może przyczynić się do powiększenia biustu, jednak aby zobaczyć jakieś efekty, wspomniane zioła należy przyjmować przez co najmniej kilka miesięcy.

Nie tylko dieta, ale również pielęgnacja

Dieta na większe piersi może pomóc poprawić ich wygląd, jednak nie należy przy tym zapominać o odpowiedniej pielęgnacji. Z tego też względu warto zaopatrzyć się w krem Frashe, który uszczelniając naczynia krwionośne oraz poprawiając krążenie krwi, przyczynia się do poprawy jędrności piersi, które w mgnieniu oka stają się również pełniejsze.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 7 =