Depilacja laserowa – ocena stanu skóry

Pacjentki narzekające na nadmierne owłosienie powinny poważnie pomyśleć o tym, aby zdecydować się na zabieg depilacji laserowej. Oczywiście uczynić można to w wielu miejscach, a najważniejsze jest to, aby zabieg został wykonany poprawnie i skutecznie, przy użyciu nowoczesnego lasera, który emituje wiązki światła wgłąb skóry. Przed depilacją specjalista przeprowadza jednak konsultacje z pacjentkami, które chcą zdecydować się na taką usługę, oceniany jest także stan ich skóry, aby mieć pewność, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania takiej czynności.

Wybór partii skóry

Pacjentki muszą wiedzieć, które partie skóry chcą naświetlić laserem, ponieważ zdecydować można się na depilację różnorakich części ciała, w zależności od tego, ile włosów znajduje się na poszczególnych partiach skóry. Popularna jest zwłaszcza depilacja bikini, rąk oraz łydek. Dzięki temu kobieta może poczuć się zdecydowanie lepiej we własnym ciele, odzyska dawną pewność siebie i poczuje się seksownie. Jak widać depilacja laserowa Gdańsk jest bardzo pozytywnym zabiegiem kosmetycznym.

Pielęgnacja skóry

Po przeprowadzeniu takiego zabiegu należy odpowiednio zadbać o pielęgnację własnej skóry, aby przypadkiem jej nie podrażnić. Nie można używać wtedy dezodorantów, należy myć się specjalnym żelem, ale też nie można skóry pocierać. Warto stosować się do wszystkich zaleceń specjalistów, a taka depilacja przebiegnie od samego początku aż do końca w sposób perfekcyjny, co zadowoli wszystkie pacjentki decydujące się na taki krok.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 − 9 =