Co warto używać na zmarszczki?

Kremy kosmetyczne do pielęgnacji miejscowej obiecują niwelowanie zmarszczek, ale trzeba poznać swój rodzaj skóry, jej problemy, aby sięgnąć po odpowiedni krem na zmarszczki. Bardzo ważne jest, aby te kosmetyki nie powodowały niekorzystnych efektów podrażnienia skóry.

Co używać na zmarszczki?

Niektóre z technologie leczenia przeciwzmarszczkowego skupiają się na związkach zwanych pentapeptydami – małymi grupami aminokwasów o długim łańcuchu, które działają, jako chemiczne środki przekazu w całym ciele. I chociaż lekarze twierdzą, że nie ma opublikowanych badań medycznych pokazujących, że działają, eksperci zajmujący się testowaniem produktów twierdzą, że technologia pentapeptydowa jest obszerna.

Początkowo prowadzono badania nad pentapeptydami w odniesieniu do gojenia ran. W ramach naturalnej odpowiedzi organizmu na leczenie skóry, opublikowane badania wykazały, że peptydy mają zasadnicze znaczenie w zwiększaniu komórek w skórze w celu uzyskania większej ilości kolagenu. Dlatego można jest znaleźć w wielu kremach przeciwzmarszczkowych. Co warto stosować, aby jak najpóźniej pojawiła się pierwsza zmarszczka?

Przeciwzmarszczkowy środek nawilżający, który ma w sobie witaminę C i komórki macierzyste owoców w organiczną, bogatą w winorośl bazą zawierającą resweratrol w celu zmniejszenia pojawienia się zmarszczek, ma pozytywne opinie. Należy pamiętać, że krem przeciwzmarszczkowy powinien być naturalnie wolny od parabenów, ropy naftowej, propylenu lub glikolu butylenowego, laurylosiarczanów sodu, pestycydów, ftalanów, sztucznych barwników lub syntetycznych zapachów.

Serum na zmarszczki Richevon przepełnione jest dużą grupą naturalnych ekstraktów z roślin, które charakteryzują się dużym obszarem działania. Krem posiada w swoim składzie dobroczynnie działające zioła, kofeinę oraz koenzym Q10. I co ważne nie posiada substancji naszpikowanych chemią, które mogą powodować uczulenie i przebarwienie skóry.

Kobiety, które mają ochotę poświęcić trochę czasu na samodzielne przygotowanie kremu na zmarszczki mogą pokusić się o zastosowanie następujących składników:

Składniki:

  • 1/4 szklanki organicznej oliwy z oliwek
  • 1/4 szklanki organicznego słodkiego oleju migdałowego
  • 1 / 4 szklanki oleju z pestek z winogron
  • 1/16 szklanki oleju kokosowego
  • 1/16 szklanki pasty woskowej (na wersję wegan, używać wosku carnauba)
  • 1 szklanka hydrosolu różanego i pachnie wspaniale
  • 1/2 szklanki organicznego żelu aloe vera
  • 1/4 łyżeczki oleju z witaminą E (nakłuwana kapsułka powinna być idealna)
  • 8-15 kropli olejku eterycznego (lawenda, róża, pomarańcza, neroli lub drzewo sandałowe wszystko działa dobrze).

KROK 1: Zmieszać oleje ze sobą w naczyniu ze stali nierdzewnej lub szklanym i ogrzać na bardzo małym ogniu; Oleje powinny być rozgrzane, ale nie wolno dopuść do wrzenia.

KROK 2: W innym garnku także na małym ogniu, podgrzewać woskowe pastylki aż do całkowitego stopienia.

KROK 3: Hydrosol i żel z aloesu połączyć delikatnie w misce. Wszystkie składniki dobrze wymieszane na jednolity krem, przełożyć do małych słoiczków. Stosować do dwóch razy dziennie.

Co warto używać na zmarszczki?
5 (100%) 1 głosów/y

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *