Blizny pooperacyjne – jak je zwalczyć?

W obecnym świecie, wiele osób, zmaga się z problemem, jakim są blizny pooperacyjne. Przede wszystkim, często bywa tak, że krem na blizny pooperacyjne nie daje satysfakcjonującego rezultatu. Z tego względu, usuwanie blizn pooperacyjnych jest możliwe, dzięki skorzystaniu z bezpiecznego zabiegu ,,Palomar Emerge”. Przede wszystkim, laser podczas wyżej wymienionego zabiegu, bardzo głęboko wnika w odpowiednie warstwy skóry, co daje wspaniałe oraz trwałe rezultaty.

Palomar Emerge sprawia, iż pojawiają się całkowicie nowe włókna kolagenu jak i również elastyny. To właśnie one odpowiadają za odbudowę skórę. Warty jest także uwagi fakt, że efekty zabiegu są widoczne niezwykle szybko. U dużej ilości osób, blizny spłycają się w znacznym stopniu. Z kolei, u innych osób, blizny stają się praktycznie całkowicie niewidoczne. Na blizny pooperacyjne również wspaniale działa zabieg, jakim jest Harmony XL pro NIR. Mianowicie, laser użyty podczas zabiegu, w znacznym stopniu stymuluje organizm do regeneracji i w ten sposób, skóra zaczyna się odbudowywać. Warty uwagi jest fakt, że zaledwie po kilku zabiegach, blizna pooperacyjna się zmniejsza. Urządzenie działa przede wszystkim w oparciu o emisję światła bliskiej podczerwieni, z tego względu zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny.

Usuwanie blizn cena laserem Harmony XL pro NIR daje rewelacyjny efekt. Zabieg Surgen również jest skuteczny i wykorzystuje on nowoczesne rozwiązania, mianowicie fale radiowe oraz działanie prądu. Specjalna głowica w tym urządzeniu posiada małe igiełki, które stymulują skórę do regeneracji. Cały zabieg bardzo intensywnie stymuluje odnowę skóry,dzięki czemu zostają zlikwidowane blizny pooperacyjne. Usuwanie blizn laserem cena Geneo+ także daje wspaniałe rezultaty. Zdecydowanie, dużą zaletą tego zabiegu jest fakt, że efekty pojawiają się bardzo szybko. Geneo+, działa przy pomocy dwutlenku węgla i właśnie dzięki temu, skóra zaczyna nabierać ładnego wyglądu i blizny się likwidują lub znacząco zmniejszają. Tuż po zabiegu, skóra prezentuje się bardzo dobrze, nie jest zaczerwieniona.

Oceń ten artykuł

2 Responses to Blizny pooperacyjne – jak je zwalczyć?

  1. pawcia pisze:

    Bardzo dobre na blizny są plastry contractubex, na prawdę nie potrzebowałam laseru bo plastry sobie z blizna poradziły. Nakleja się je na noc przez 3 miesiące. Blizna zrobiła się słabo widoczna.

  2. mikuś pisze:

    Też je używam na bliznę po operacji kolana, fajnie , że można je przyciąć i nakleja się je tylko i wyłącznie na noc. Blizne plastry wygładzają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =